in , ,

Џеј Ло ја раскина свршувачката со Алекс Родригез – Наводно поради оваа девојка

Фановите ширум светот останаа без зборови поради веста дека латино дивата Џенифер Лопез ја раскина двегодишната свршувачка со бејзбол легендата Алекс Родригез.

Според американската Page Six, Џеј Ло неодамна за медиумите изјавила дека за време на пандемијата отишла на заедничка терапија со поранешната спортистка, но и тоа не вродило со плод. Тие се во врска од 2017 година.

За повеќе кликнете на наредниот линк: наводно поради оваа девојка

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Погледнете ги најновите Hitmen 3 гејм плејови ма Азирус Гејминг

Зошто голем број луѓе кога се во животна дилема препуштаат се на судбината?