in , ,

FIFA 20 СТРИМ: Liverpool против Lajpcig

По поголема пауза направив уште еден гејминг стрим кој што можете да го видите во видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 МАРТ 2021 ГОДИНА

Таа повеќе нема да биде здрава: Пет грешки кои ја уништуваат салатата