Каролина Гочева се прошета со чанта од 700 долари (фото)


Таа важи за една од најубавите и најстилизираните македонски пејачки, а не ретко овие комплименти ги добива од припаднички на понежниот пол на кои им се допаѓа модниот и стилски печат на Каролина Гочева.

На секој нејзин сценски настап таа изгледа одлично, а ист е случајот и кога е секојдневниот изглед во прашање.

За повеќе погледни на наредниот линк: Каролина Гочева се прошета со чанта од 700 долари

Извор: vistina.com.mk

Previous Hitmen 3 видео премиера на Азирус Гејминг Јутуб Каналот
Next Луѓето со зелени очи се вистински среќници

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *