in , ,

Впечатливо и храбро: Тамара Тодевска по подолго време го смени имиџот (фото)

Пејачката Тамара Тодевска неделава заедно со сестра си Тијана Дапчевиќ за првпат имаа заеднички концет. Поради мерките за заштита од коронавирусот ова музичко случување се одржа онлајн.

По повод ова нивно заедничко музичко задоволство, Тамара реши да го смени имиџот.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Тамара Тодевска по подолго време го смени имиџот (фото)

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

РЕЦЕПТ: Палачинки со компир – Идеални за брза вечера

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 27 И 28 ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА