Лила на патувањето во Турција го „сретнала“ Романтичарот: „Беше на снимање и рече наскоро ќе дојде


Лила Филиповска неодамна по долго време беше на патување надвор од Македонија, односно во Турција.

Имено, водителката по неколку месеци откако започната короната одлучи да ги спакува куферите и малку да се опушти надвор од рутината и секојдневието.

Арно,  ама кога Лила се упати на аеродром и требаше да полета, поради силниот ветер, летот беше откажан. Па, така Филиповска се врати дома, а патувањето го остави за следниот ден.

Лила кога пристигна во Туриција веднаш ги извести своите следебници на социјалните мрежи.

За повеќе кликнете на наредниот линк: го „сретнала“ Романтичарот

Извор: vistina.com.mk

Previous Чудо на природата – За прв пат досега забележан е жолт пингвин
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 23 ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА