Урнебесни фотографии на мажи кои позираат со своите пивски стомаци како трудници


На интернет се појавија фотографии каде мажи кои се големи љубители на пиво поради што како што сите добро знаеме – се добива и „пивски“ стомак, за смеа и забава позираат како трудници. Она што не насмеа најмногу се позите во кои тие делуваат толку среќно и заљубено баш како трудница која го очекува своето новороденче.

За повеќе кликнете на наредниот линк: мажи кои позираат со своите пивски стомаци како трудници

Извор: srekja.mk

Previous Планинар на Алпите пронајден после 7 дена – Кучето му помогнало да преживее
Next Необична фотографија ги збуни корисниците на социјалните мрежи – Каде е телото на еленот?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.