Тлејлерот од најновиот филм MORTAL KOMBAT


На средината на Април филмот кој е на направен од Вонер Бродерс ќе излезе најновиот MORTAL KOMBAT. Овој за разлика од другите се очекува да направи навистина Бум во филмската индустрија и се разликува целосно од предходните MORTAL KOMBAT филмови. Погледнете го трејлерот испод:

Previous Во Рио де Жанеиро се одржа карневал на кучиња – Веселите сопственици ги облекоа своите миленици во најлудите костими
Next Во време на криза момчето на Антониа Гиговска се пофали дека дебело искеширал, па станал газда во Белград (фото)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *