in ,

Богаташката Парис Хилтон се сврши на својот 40-ти роденден и го покажа избраникот (видео)

Најбогатата и најистакната наследничка Парис Хилтон, по една година врска, рече „да“ на нејзиниот партнер Картер Риум.

Таа ги објави романтичните фотографии во бело и моментот на запросувањето на Инстаграм и ги опиша деталите за свршувачката.

“Кога ќе пронајдете сродна душа, вие само го знаете тоа. Го чувствувате тоа. Јас и мојата љубов сме заедно од првиот состанок, и за мојот роденден тој ми подготви специјално патување во” тропскиот рај “.

Пешачеа покрај плажата додека одеа на вечера, а Картер ја однесе во колиба украсена со цвеќиња, клекна на колена и ја запроси.

“Реков „да“, засекогаш да. Нема никој со кого би сакала да го поминам остатокот од мојот живот”, напиша Парис, која наполни 40 години на денот кога ја запросија, 17 февруари.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Појадокот е најважен – Нешта кои треба да ги знаете и се од голема корист

Тајната до свиленкасто мазни нозе е рецептот за домашен сапун кој стана хит помеѓу дамите