in , ,

Пукна тиквата: Дара Бубамара раскина со 21 година помладото момче?

Српската атркативна пејачка Дара Бубамара предизвика вистинска прашина кога во медиумите обелодени дека е во љубовна врска со 21 година помладо момче, бизнисменот Тони.

За парот често се пишуваше, за нивната љубовна романса, за нивните патувања, а сега медиумите пишуваат дека парот ставил крај на нивната љубовна врска.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ ДАРА БУБАМАРА

Имено, Дара и Тони ги избришаа сите заеднички фотографии, а со тоа ги покренаа шпекулациите дека повеќе не се заедно.

Ни нивните Инстаграми нема ниту една фотографија од нивните заеднички патувања на луксузните дестинации, па тоа ги зголеми гласините дека Дара и Тони не се во врска.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/ ДАРА БУБАМАРА

Потсетуваме, за време на пандемијата парот уживаше на неколку егзотични дестинации, а пејачката во една прилика се огласи и откри дека покрај бизнисменот се чувствува сакано.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Погледнете го новото HITMEN 3 видео на Азирус Гејминг со наслов: Snipergirl From Haven Island

Град во Алјаска западна под целосен мрак – Нема да види сонце повеќе од два месеци