in , ,

На Хали Бери и порачаа дека не е способна да задржи маж, а таа имаше брутален одговор за „хејтерите“

Американската актерка Хали Бери на социјалните мрежи сподели нова фотографија која наиде на бурни реакции од нејзините следбеници.

Проблемот настана бидејќи актерката застана на страна на жената, па многумина тоа им сметаше и ја искритикуваа на брутален начин.

„Жените не ти должат ништо“, напиша актерката, а веднаш ја нападнаа хејтерите кои и порачаа дека не е способна да задржи  ниту еден маж.

„Ова го тврди жена што не може да задржи маж“, напиша еден следбеник, но Хали брзо му одговори.

Сепак, друг следбеник даде сличен коментар под објавата.

„Со сите ваши достигнувања, слава, убавина, сепак се чини дека не можете да задржите маж“, напиша тој.

Актерката повторно не остана должна.

“Кој рече дека сакам да ги задржам? Сакам да живеам најдобро, ако направите погрешен потег, поправете се, вратете се и започнете сè одново”, напиша Хали.

Во септември минатата година, таа откри дека во моментов е во врска со музичарот Ван Хант.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Град во Алјаска западна под целосен мрак – Нема да види сонце повеќе од два месеци

Грешка која се прави при варење на чај – мора да се внимава на овие две работи