in , ,

„Ми треба господин“: Славица Ќуктераш распали по мажите – „Не знаат ништо, немаат манири!“

Славица Ќуктераш, поранешна учесничка во шоуто „Ѕвездите наГранд“, беше гостинка во неделното шоу Гранд специјал“.

По тој повод, тие ја „чепнаа“ темата за мажи, па кога ја прашаа дали е за заљубена, пејачката одговори.

– Јас не сум за заљубена. Не можам да се за заљубам. Сакам господин, такви кои не знаат ништо, немаат манири, не знаат како да и стават вино на жена.

Славица исто така истакна дека веќе може да препознае каков е некој од начинот на кој пишува, и дека мажите честопати се многу неписмени.

– Тешка сум кога се мажите во прашање, но кога ќе се за заљубам, тоа е тоа, сите мои врски се долги – истакна таа и додаде

– Ми треба господин кој ќе ме погледне со почит, вели пејачката која има еден пропаднат брак зад себе.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кајли Миног ќе се мажи: Пејачката на 52 години за прв пат ќе биде невеста (ФОТО)

Компир палачинки полнети со мелено месо: Солено чудо на кое секогаш ќе му се враќате