Само Карлеуша има, што никој дома нема: Среде пандемија, пејачката фрли огромни пари за (не)потребен луксуз (ФОТО)


Пејачката Јелена Карлеуша не штеди пари дури и за време на вонредна состојба. Таа среде пандемијата од коронавирусот, се фрли на онлајн шопинг, па преку иИнтернет нарача нешто, што сега само Карлеуша дома го има, а никој друг го нема. 

Повеќе погледнете на наредниот линк: Само Карлеуша има, што никој дома нема

Извор: vistina.com.mk

Previous Феномен на природата – Џиновски ледени печурки растат во рускиот Далечен исток
Next ВИДЕО: Азирус Гејминг и негови две нови видеа

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *