in , ,

Вистинскиот начин како да исчистите калинка за помалку од 30 секунди

(ВИДЕО) Ако некогаш сте биле во ситуација кога сакате да јадете калинка, но не сакате да се малтретирате да го исчистите тоа непријатно овошје, ние имаме одличен трик за вас.Деновиве на Интернет се појави видео кое ќе ви покаже дека со малку труд и што е најважно, малку неред, можете да уживате во ова здраво и лековито овошје.

Видеото стана хит на социјалните мрежи и предизвика бројни реакции, а трикот многумина го нарекоа генијален. „Ова е неверојатно“, „Мојот живот повеќе не е ист, благодарам“, се само некои од коментарите на корисниците на Твитер кои се воодушевени од овој едноставен начин на чистење.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Научник откри дека му било забрането да објави дека вонземјани ја посетиле земјата

Што носите во кревет открива несекојдневни детали за вашиот карактер