in , , ,

Анџелина Џоли во специјално видео за Vogue откри што има во својата ташна

(ВИДЕО) Анелина Џоли ќе се најде на насловната страница на мартовското издание на култниот магазин “Vogue”. По долго време, таа зборуваше на повеќе теми и во видео интервју кое го даде во својот дом, за време на дводневниот состанок со тимот на Вог, искрено зборуваше за нејзината врска со поранешниот сопруг со шест деца (три биолошки и три усвоени), кариерата, стареењето, како и некои од неговите навики.

Ѕвездата ја отвори својата голема „мама“ торба пред камерата и ја покажа нејзината содржина. Едноставна, како и секогаш, актерката носеше бела маица од Маргарет Хауел за ова снимање, пантолони од Jean Paul Gaultier со пристоен накит.
Актерската твезда покажа и неколку парчиња што ги има во својот плакар со години, а меѓу нив е и кафтанот во кој била фотографирана.

Повеќе погледнете на нредниот линк: Анџелина Џоли

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА

РЕЦЕПТ: Здрав и лесен чиа пудинг со банани