Анабела Атијас го покажа вистинското лице во петта деценија од животот: Вака изгледа без шминка


Пејачката и бившата учесничка во „Задруга“, Анабела Атијас наскоро ќе добие внука од нејзината ќерка Луна Ѓогани.

Анабела не крие дека е среќна поради приновата во семејството, а како што изјави во од моментот кога дознала дека ќе стане баба, се’ се променило во нејзиниот живот.

Иако на 46 години ќе стане баба, Анабела изгледа многу младолико за своите години.

Атијас на својот Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа без грам шминка и филтери.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/АНАБЕЛА АТИЈАС

Сигурно во директни пораки добила еден куп позитивни коментари за нејзинот изглед во природно издание.

Извор: vistina.com.mk

Previous Децата најмногу учат додека набљудуваат
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 5 ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА