in , , ,

ФОТО: Итересни и по малку комични слики – 6 Дел

Ова се слики одбрани од веб сајтот Klyker, погледнете ги испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА

Бубе Јаневска се преполови, а следбениците на последната фотографија и порачаа дека изгледа како девојче (фото)