in ,

Почнува фестивалот: Пробајте бесплатно повеќе од 500 видеоигри

Наскоро почнува фестивалот Steam и ќе имате можност да пробате голем број видеоигри.

Steam Game Festival ќе трае од 3 до 9 февруари, а како и порано – сите заинтересирани ќе може да преземат повеќе од 500 демо видеоигри.

Ќе има многу преноси во живо, gameplay и настани на кои ќе се претстават нови производи, а гејмерите ќе можат да прашаат сè што ги интересира, пренесува порталот Bug.

Официјалната веб страна може да ја најдете ТУКА.

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Делфинот Ник го предвиде победникот на Супер Бол

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 ФЕВРУАРИ 2021 ГОДИНА