in , , , ,

Бубе Јаневска се преполови, а следбениците на последната фотографија и порачаа дека изгледа како девојче (фото)

Водителката и презентерката Бубе Јаневска важи за една од најубавите ТВ лица.

Бубе ја гледаме на ТВ екраните, но и на социјалните мрежи каде често знае да сподели некоја фотографија од студио.

Водителката решена да стигне до целта односно да се ослободи од вишокот на килограми претходната година се стави на посебен режим на исхрана.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/БУБЕ ЈАНЕВСКА

Имено, Бубе како што истакна по разни диети кои ги пробала и кои не дале резултатите, започнала да работи со нутриционист. Таа неколку пати на социјалните мрежи се пофали со резултатот и покажа колку ослабела.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/БУБЕ ЈАНЕВСКА

Овој па, Јаневска позираше од студиото во розово џемперче и бели панталони, а во фокусот е нејзината нова линија.

ФОТО: ИНСТАГРАМ/БУБЕ ЈАНЕВСКА

Следбениците ја опсипаа со коментари, а некои и порачаа дека изгледа како девојче.

Ќе се согласите ли вие со ова мислење?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФОТО: Итересни и по малку комични слики – 6 Дел

Зоки – Фаци распука по македонските јавни лица: „Пејачките денес имаат секс за сок и тост!“ (ВИДЕО)