in , ,

FIFA 20 СТРИМ: Азирус Гејминг видео премиера

Во почеток во 18 часот на Азирус Гејминг Јутуб каналот ќе биде пуштена премиера на негово најново видео, за повеќе погледнете го видеото:

https://youtu.be/XfgBiP-Ee0w

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0

Прекрасен бербер трансформира бездомници бесплатно, а овие 38 слики пред и после покажуваат сосема различни луѓе

За добро утро: Вака изгледа Сузана Гавазова кога ќе се разбуди и без грам шминка (фото)