in ,

Хороскопски знаци кои е најтешко да ги сакате

Ги сакате на самиот почеток, но кога ќе ги запознаете малку подобро, сфаќате дека тие се тешки и вредни луѓе. Овие три хороскопски знаци, поради нивниот карактер, е најтешко да се сакаат.

Девица
Перфекционистичките Девици често оставаат впечаток дека се само-доволни. Тие им даваат на луѓето околу нив чувство дека вредат помалку од нив и ги држат на растојание. Честопати се многу завидни, па даваат несоодветни и груби коментари.

Шкорпија
Тие сакаат да си играат со емоциите на другите луѓе. Кога ќе се вљубат, тие стануваат посесивни, завидливи, дури и агресивни.

Стрелец
Стрелците едноставно не се родени за долги врски, но ниту за долги пријателства. Тие се склони кон авантури и поради тоа ги кршат срцата на сите. Со стареењето малку се смируваат, но сепак не сакаат да се стабилизираат и да бидат верни само на една личност.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 луди и промашени дизајни – 2 Дел

Научник тврди дека ја открил мистеријата за чудовиштето од Лох Нес