in ,

Хајди Клум објави неочекувана фотографија со ќерката, па наиде на жестоки критики (фото)

Познатата манекенка Хајди Клум е многу блиска со ќерката Лени која ја доби од врската со италијаснкиот бизнисмен Флави Бријат.

Меѓутоа, на Инстаграм стори на младата Лени се појави фотографија на која Хади и Лени се бакнуваат во уста, а овој потег наиде на многу критики.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Лени тргна по стапките на нејзината мајка и гради манекенска кариера, а заедно позираа и за насловна страница на „Вог“.

Освен Лени, Хајди има уште три деца – Хенри, Јохан и Лоу.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

За добро утро: Вака изгледа Сузана Гавазова кога ќе се разбуди и без грам шминка (фото)

Што се случува во организмот ако секој ден внесувате витамин Ц?