in , , ,

За добро утро: Вака изгледа Сузана Гавазова кога ќе се разбуди и без грам шминка (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова на своите настапи, јавни појавувања и на социјалните мрежи секогаш можеме да ја видиме со шминка на лицето, а многу ретко во природно издание.

Сузе често знае да постира фотографии во разголени и елегантни изданија, а оние кои ја следат не се штедат ја опсипат со позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/СУЗАНА ГАВАЗОВА

Меѓутоа, овој пат Гавазова позираше во издание во кое речиси ретко имаме прилика да ја видиме,

Имено, пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ објави фотографија на која позира без грам шминка.

„Добро утро“, напиша свежо разбудената пејачка.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/СУЗАНА ГАВАЗОВА

Веруваме дека во директни пораки добила многу комплименти на сметка за нејзиниот изглед или пак оние кои и посакале добро утро.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

FIFA 20 СТРИМ: Азирус Гејминг видео премиера

Хајди Клум објави неочекувана фотографија со ќерката, па наиде на жестоки критики (фото)