in , ,

Брена ја обои косата розова, а ваква не била никогаш досега (видео)

Пејачката Лепа Брена направи промена кога станува збор за бојата на косата, но само за момент.

Имено, таа реши, очигледно преку филтер, за кратко да ја смени бојата во розова и да види како изгледа.

– Време е за промени – напиша пејачката, додека фановите се воодушевени од тоа како и стои.

Лепа Брена честопати сака да прави промени, а очигледно сè уште не е сигурна дали навистина ќе се фарба во розова боја, или само е во обид со трансформација преку филтрите на Инсатграм.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Миксот кој го посветувам за сите македонски поп личности: NSync – Dirty Pop (DJ Ljupce1982 MIX)

За здрава и сјајна коса – Мијте ја косата со оваа состојка од кујната