in ,

ВИДЕО: Историјата на Велес – Епизода 3

Се што не сте знаеле за Велес, погледнете го видеото:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Еве кој народ пие најмногу, Македонците не се ниту блиску до врвот

Твитерџиите го нападнаа Џим Кери поради карикатура на Меланија Трамп