in , ,

Момчето ја оставило поради дебелината – А сега таа се претвори во вистинска бомба

Девојката која што беше оставена од поранешниот партнер поради својата тежина денес заработува цело богатство како секси манекенка.

Миријам Бланко од Тексас изјави дека била нарекувана дебела од поранешниот партнер, што довело до тоа таа да страда од ниска самодоверба. Мајката на четири деца вели дека имала околу 100 килограми кога нејзиниот партнер заминал поради нејзината дебелина, пишува Дејли Стар.

„Не сакав да излезам со него во случај тој да не ми каже дека сум дебела пред сите“, рече таа. Таа барала утеха во храната и вели дека нејзината пресвртница била кога се погледнала во огледало за време на посетата на семејството на Денот на благодарноста.

Потоа се посветила на вежбање и поздрава диета, а денес има над 30 килограми помалку и ново момче, а новиот изглед и донесе своевидна слава на Интернет.

Ја следат скоро 30 илјади луѓе на Инстаграм, а отвори и страница за возрасни. Иако не откри колку заработува на OnlyFans, таа само вели дека „дефинитивно е доволно за сметките“.

Повеќе погледнете на наредниот линк: Момчето ја оставило поради дебелината

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

И колку да сте добри лажговци постои едно нешто кое ве издава – Научниците со ново психолошко откритие

Карактерни црти кои ги поседуваат вистински посебни и ретки луѓе – Дали ги поседувате?