in ,

Една од најретките и најубави глетки – Мечка снимена на Шар Планина

(ВИДЕО) Инстаграм профилот на Timeless Views сподели ретко видео и фотографии од шарпланинска мечка како шета слободно. 

View this post on Instagram

A post shared by Timeless Views ?? (@timelessviews.mk)

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Историјата на Велес – Епизода 2

И колку да сте добри лажговци постои едно нешто кое ве издава – Научниците со ново психолошко откритие