in ,

ВИДЕО: Историјата на Велес – Епизода 1

Се што не сте знаеле за Велес, погледнете го видеото:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА

Ништо не ви оди од рака во животот? – Овие навики ја блокираат вашата среќа