in , , , ,

Јелена Розга за прошетка се облече во комбинација од 6 000 евра (фото)

Хрватската пејачка Јелена Розга неодамна на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во близина на Јадранско Море, а за таа прилика облече скапа модна комбинација.

Имено, хрватската пејачка се шеташе во родниот Сплит и на носеше облека која чини повеќе од 6 000 евра.

Јелена облече капут кој чини 3 000 евра во комбинација со шал од 225 евра и чизми од 887 евра. Хрватската пејачка овој стајлинг го комплетираше со црна чанта од 1 900 евра, па така целокупниот нејзин стајлинг изнесува 6000 евра.

Оваа фоготарафија на Розга за краток период собра над 14 000 лајкови.

Како ви се допаѓа Јелена во вакво издание?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

По 57 години Атиџе за првпат почувствува како е да слави роденден (видео)

Џенифер Лопез тврди дека не користи ботокс, но затегнатото чело и е како на тинејџерка (фото)