in , ,

ВИДЕО: Дали Аднан Куртов навистина ќе ја купи ова супер кола?

Дали се пошегувал или е навистина до толку моќен ќе видиме. Повеќе мислам дека се работи за шега откоку да е вистина.

Се работи за кола која која е много скапа сигурно а според датумот на објавување натписот е објавен во 2019 година. Во видеото можете да ја видите позната на Јутуб девојка со прекар Supercar Blondie кој ја имаше честа да биде прва на тестирање и возење на Lotu Evija надворор од фабриката.

Ова не е единствената кола која ја тестираше, а покрај ова кола таа тестираше и други супер автомобили.За Lotu Evija може да се каже дека е најмоќната и најдобра електрична кола во 2019 година. Погледнете го видеото испод:

Go kupuam

Posted by Twan Kurt on Недела, 17 јануари 2021

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

HITMEN 2 КОНТРАКТ: Парадоксот на Мартнез

Џесика Алба откри како се справува со онлајн наставата: „Ги шпионирам децата преку скриени камери