in ,

Неверојатно: Оваа светски позната дама има 71 година, но тешко кој би и дал повеќе од 30 години (фото)

Светски познатата дизајнерка на венчаници и поранешна лизгачка, Вера Ванг, го прослави својот 71 роденден ова лето, а фановите не можат да не се воодушеват и начудат од тоа колку младо изгледа.

Тие ја опсипуваат со комплименти на социјалните мрежи и истакнуваат дека изгледа барем двојно помладо. Тие исто така и кажуваат дека таа е поим за безвременска убавина, како и дека нејзините години се враќаат назад.

Вера неодамна истакна дека не постои универзална тајна за совршен изглед, но дека се држи до работата, спие доволно и квалитетно, сака коктел со вотка и го избегнува сонцето.

Сите се согласија дека Вера изгледа неверојатно, но кој би и дал повеќе од 30 години?!

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

АЗИРУС ГЕЈМИНГ NPC ХИТМЕН 2 КОНТРАКТ: Hitwoman во црвена облека

Најсмешната фејл компилација на неделата