in

Реакцијата на една мачка додека сопственичката сецка кромид ќе ги изненади и насмеа сите

(ВИДЕО) Кога сецкаме кромид – плачеме. Секоја чест на оној што ќе успее да не пушти солза. Ниту една мачка не успеа да се воздржи. 

Додека седеше покрај сопственикот, кој сецкаше кромид, белата мачка Коко покажа дека тоа не и се допаѓа ни најмалку. Исто како што прават луѓето, така и Коко ги затвори очите и ја спушти главата. Хемиската реакција предизвикана од сечкање кромид, исто така, се чини дека влијае на овие мали крзнени животни.

@anarosa1123

Cocos eyes are burning ?? pero ahí anda de metiche ##fyp ##gatos ##ojostristes? ##catsoftiktok

♬ El Muchacho de los Ojos Tristes – Jeanette

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

FIFA 20 СТРИМ: Велешкиот гејмер Азирус Гејминг

Ужива во зимските лудории на Копаоник: Ристе е вистински „фраер“ кога ќе се качи на скии (фото)