in , ,

FIFA 20 СТРИМ: Нашите Македонски ракометари како главна тема

Утринава направив уште еден FIFA 20 гејминг стрим во кој главната тема беа нашите Македонски ракометари кои денеска ќе стартуваат на светцкото првенство во ракомет против Шведска, погледнете го видеото:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Меган Маркл избркана од Велика Британија – Парот ги прекина сите врски со кралското сеемјство

Нова година со нов иновативен и тренд маникир