in ,

Васил Зафирчев откри уште колку епизоди ќе гледате од петтата сезона на „Преспав“ (фото)

Петтата сеозна на македонскиот ситком „Преспав“ започна да се емитува на 18 декември, крајот од минатата 2020 година.

Оттогаш погледнавме 17 незаборавни и урнебесни епизоди од незгодите во пансионот „Преспав“, а имавме прилика и да видиме нови улоги и актери, како што е стилистката Натали или актерката Наташа Петровиќ, но се врати и актерот Владо Јовановски.

Повеќе видите на наредниот линк: Васил Зафирчев откри

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Синот на Мадона има 20 години, а нејзиното ново момче 26: Поп-кралицата ужива со саканиот во Африка (фото)

Што ќе му каже Марија Шерифовиќ по ова: Аца Лукас ги смета овие две пејачки за подобри од неа