in ,

Хурем Султан стана мајка по втор пат – Актерката изјави „Лара, јас и таткото сме пресреќни!“

Мегапоопуларната актерска ѕвезда од серијата „Величенствениот“ – Мерием Узерли, на сите позната како Хурем Султан, стана мајка по втор пат и роди девојче.

Хурем веднаш споделила слики од породилиштето со нејзината наследничка со емотивна порака кон своите следбеници на Инстаграм.

“Вчера, 8 јануари 2021 година, моја најмила Лили Кои.
Лара Јемима, тато и јас сме пресреќни што дојде во нашето семејство. Благословени сме и среќни што ни се придружи. Биди секогаш бесконечно заштитена”, напиша актерката

Повеќе на наредниот линк: Хурем Султан стана мајка

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА

Шестмесечното маче Хазел за прв пат гледа снег – Нејзината реакција е преслатка