in , , ,

Кога се сака, сè се може – Девојка ослабе 75 килограми од минатиот Божиќ до овој

Кречел Картер (30) за само една година целосно го трансформираше својот изглед. Таа вели дека била во кревет поради хронично заболување. Тоа ја довело до 140 килограми, а таа вели дека не можела да стои на нзое повеќе од 45 минути.

Таа одлучи да ги смени своите навики и да го среди своето тело за да може да води нормален живот и да се грижи за своето семејство. Тоа успеа да го направи за само една година, па ја сподели сликата од декември 2019 година и декември 2020 година. Разликата е неверојатна и таа ја сподели својата тајна.

Повеќе погледнете на наредниот линк: Кога се сака, сè се може

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Еве како изгледа Ана Севиќ еден месец по породувањето (фото)

Дара Бубамара првпат проговори за врската со 24 години помладото момче: „Ме чува како кралица“