in ,

Еве како изгледа Ана Севиќ еден месец по породувањето (фото)

Ана Севиќ и нејзиниот партнер Даниел на почетокот на месец декември станаа родители на нивната ќерка Сена.

Како Ана изгледа само еден месец по породувањето може да и позавидат многу новопечени мајки.

Имено, Севиќ позираше во лежерно издание односно во тренерки и патики, а нејзините фанови и упатија многу комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Еве како изгледа Ана Севиќ еден месец по породувањето (фото)

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Илда Шаулиќ празниците ги помина во Америка, но доживеа непријатна ситуација: „Два дена бевме заробени“

Кога се сака, сè се може – Девојка ослабе 75 килограми од минатиот Божиќ до овој