in , ,

Сеќавања… Лила објави никоваш видена фотографија од своите родители (фото)

Откако започна пандемијата со коронавирус, како и повеќето Лила најголемиот дел од времето остана дома почитувајќи ги мерките за заштита од вирусот.

Таа живее во општина Чаир каде има голем број на заболени, па од таа причина е уште попретпазлива.

Веруваме дека она што најмногу и недостасува, се снимањата на квизоот „Се или нешто“ кој веројатно ќе остане без крај на оваа сезона. Но, Лила секогаш има дополнителна работа, а тоа пред се е инфлуенсерството во кое е особено успшна.

Изминатите денови објави фотографија на која е на снимање во дворот на пејачкатра Елена Пертеска, па претпоставуваме дека Лила работи и на некој нов телевискиски проект.

Но кога е дома, секогаш е во друштво на нејзиното милениче, мачорот Рагнар кој доста често го објавува на својот профил на Инсатграм.

ФОТО:ЛИЛА ФИЛИПОВСКА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

За промена Лила реши да објави и една никогаш видена ретро фотографија од нејзините родители.

-Сеќавања… Мама и тато, напиша Лила во описот.

ФОТО:ЛИЛА ФИЛИПОВСКА/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Кога се нејзините родители во прашање, Лила ретко зборува за нив, но неодамна во едно изтервју за „Женски магазин“прозборе за загубата на татка си, и за што и забележувал.

-Беше среќен кога обожавателите ќе ме застанат на улица да ме гушнат и да се сликаат. Единственото нешто за кое ми забележа се моите два развода. Немаше конзервативни сфаќања, туку едноставно сакаше да се заштитам себе си. Во секој случај беше моја голема поддршка. Тој беше онаа машка фигура која одигра важна улога во растењето на син ми Филип. Имаше огромно влијание во тој дел, за многу мои ситуации имаше разбирање и решение – откри тогаш водителката.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Внуката на Ана Бекута која ја споредуваат со Кајли Џенер стана дел од „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА