in , ,

FIFA 20 СТРИМ: Поздрав до Željko Bebek, Tifa, Goran Bregovič и Alen Islamovič

Денес наумив да стирмам уште еден FIFA 20 СТРИМ гејминг стрим, а овој пат искористив прилика да ги поздравам членовите на Бјело дугме Željko Bebek, Tifa, Goran Bregovič и Alen Islamovič. Погледнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА

Детето губи интерес за новата играчка за еден месец