in , ,

FIFA 20 СТРИМ: Поздрав до ЕРА и Аднан Куртов или уште попознат како WANTTWAN

Пред бадникот направив еден FIFA 20 гејминг стрим преко PS4 во кој ги поздравив Елена Ристеска и Аднан Куртов или уште попознат како WANTTWAN. Погледнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Лазаров со емотивно видео со силна порака – „Верувајте во себе, верувајте во Господ и никогаш не се откажувајте“

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 8 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА