FIFA20 СТРИМ: Поздрав до Елена Ристеска, Тамара Тодевска, Влатко Лозановски и Каролина Гочева


Денес утринава наумив да направам еден Божиќен FIFA20 СТРИМ, во кој ги поздравувам и моите омилени пејачи Елена Ристеска, Тамара Тодевска, Влатко Лозановски и Краолина Гочева. Погледнете го стимот испод:

Previous Изолацијата го смени Ристе Ристески- како ви се допаѓа со ваков изглед? (фото)
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 7 ЈАНУАРИ 2021 ГОДИНА