Најново гејминг Hitman 2 видео на велешанецот Азирус Гејминг со наслов: Електрични Момак


Велешанецот Азирус Гејминг денес на својот Јутуб канал го објави најновото Hitman 2 гејминг видео. Погледнете го испод:

Previous Двојна радост за Божиќ во домот на семејството на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски (ФОТО)
Next Кај кого падна паричката на Бадниковта вечера кај македонските јавни личности? (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.