Лазаров со емотивно видео со силна порака – „Верувајте во себе, верувајте во Господ и никогаш не се откажувајте“


(ВИДЕО) Во своето најново видео познатиот инфлуенсер Стефан Лазаров испраќа моќна порака дека никогаш не треба да престанеме да се надеваме и по никоја цена не смееме да се откажеме од себеси и својата верба, затоа што тоа е единствениот пат кон успехот.

Извор: srekja.mk

Previous „Љубојна“ со преубаво видео ви ја преставува Божиќната песна – „Христос се раѓат, на светот радост“ (ВИДЕО)
Next FIFA 20 СТРИМ: Поздрав до ЕРА и Аднан Куртов или уште попознат како WANTTWAN

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *