in , ,

Јелена Карлеуша ја покажа и својата нежна страна: „Ова е апсолутна љубов“

Јелена Карлеуша важи за некој кој е професионалец и кој нема влакна на јазикот.

Таа пред ТВ екраните секогаш е искрена, а многумина ја доживуваат како сурова, арогантна личност.

Оние што ја познаваат приватно велат дека таа е многу добар човек, жена со големо срце.

Јелена овој пат на својот Инстаграм објави фотографија заедно со нејзината ќерка Ника, а во описот напиша:
– …бидејќи тоа е апсолутен хит, напиша Јелена.

Инаку, неодамна пејачката откри непознати детали за ќерките Атина и Ника.

„Ника ги покажува своите чувствува, додека Атина не сака да зборува за тоа. Двете се многу емотивни и чувстивтелни. Со Ника се разбирам само со поглед, многу е интелигентна и врзана за мене.  Понекогаш нејзините изјави се многу зрели како за дете од 11 години. Многу ме потсетува на мене кога бев мала. Од друга страна,  Атина во физичкиот изглед е копија на мене“ вели Јелена.

„Атина има 12, а Ника 11 години, рано е зборувам за нивната идна професија бидејќи тоа кај децата се менува од година во година. Тие треба да знаат дека со влегувањето во светот на социјалните мрежи, нивниот раст се забрзува на суров начин. Можам само да кажам дека сум горд на обете, на нивното воспитување и скромност.

Исто така, Јелена по сите шпекулации откри дека е во брак со Душко Тошиќ.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Точно на Нова година легендарниот српски пејач Тозовац се ожени на 84 години

Цеца Ражнатовиќ за љубовниот живот: „Не бев сама во текот на овие 20 години“