Елена Ристеска ме блокна на Инстаграм


Елена успеав да ја натерам несакајќи да ме блокира и на двата мои Инстаграм профила. Главната причина нема да ја спомнам но сепак ќе спомнам само една работа, а таа е дека искоментирав нешто што нејзе не и се допадна. Покрај на Инстаграм што сум блокиран од нејзе, исто така сум блокиран и на Фејсбук, што не ми смета баш ич. Во последно време Елена работи на промоција на парфемите со нејзино име. Немам информацији дали и оди успешно продажбата но и посакуваме да биде успешна работава што е можно повеќе. Покрај парфемите таа има пуштено во продажба и нејзините шминки кои исто така се со нејзино име.

Previous Цеца Ражнатовиќ за љубовниот живот: „Не бев сама во текот на овие 20 години“
Next Ова е најмалиот аеродром: Дали би слетале тука?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.