in , , ,

Тијана Милентијевиќ комплетно го смени имиџот: Сега пејачката е брутално секси, толку многу што и султанот би и позавидел (ФОТО)

Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жена од султана“, ја воодушеви милионската публика со нејзиниот истоимен хит. Нејзиниот глас и песна воодушевија голем број обожаватели, а пејачката се најде во центарот на скандалот околу хаосот што и се случи со нејзиното поранешно момче кое буквално ја претепа.

Тијана реши да влезе во Новата година сосема поинаква, да и се посвети на својата кариера и да поработи на својот изглед. Прво што промени  е бојата на косата, извлече прамени и ја осветли, што сигурно ќе ги воодушеви нејзините следбеници, а секако најмногу, машката популација.

Таа веќе не е секси црнка, туку сега изгледа како вистинска филмска дива… Неодолива и божествена жена… На која и султанот би и позавидел!

Фото: Инстаграм принтскрин/ информер.рс

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Празничен џемпер на кој се активира аларм кога некој ќе ви доближи поблиску од два метри

Погледнете го првиот 5 минутен Гејмплеј од Hitmen 3