Погледнете го првиот 5 минутен Гејмплеј од Hitmen 3


Погледнете го првиот 5 минутен Гејмплеј од најновото продолженије на Хитмен, Хитмен 3. Видеото е испод:

Previous Тијана Милентијевиќ комплетно го смени имиџот: Сега пејачката е брутално секси, толку многу што и султанот би и позавидел (ФОТО)
Next Кој ден ќе биде најсреќен за секој знак во 2021 година?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *