in ,

Како да направите божествени локни – Трикови од девојката со најубава коса на светот

(ВИДЕО) Негин Мирсалехи е една од најпопуларните модни блогерки на денешницата а воедно и важи за кралица на локните. Благодарение на мајката природа која и дала прекрасна долга и бујна коса таа секогаш инспирира со своите видео туторијали за правење на волуменозни божествени локни. Овој пат таа сподели уште една тајна како да постигнете изглед како од фризерски салон.

View this post on Instagram

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НОВОГОДИШНА 5FM ПРОГРАМА: Уклучете се на Новогодишната програма која оди во живо со Диџеј Мастерхит

Кина го пушти најголемиот мост на светот – Масивна конструкција со стаклен под