in , ,

Му се исполни голема желба: Eве со кој Бред Пит ќе го помине Божиќ

Актерот Бред Пит речиси не ги гледа своите биолошки деца откако пред четири години се разведе од Анџелина Џоли.

Нивната борба за старателеството на децата се уште трае на суд.

Меѓутоа, како што пишува „US Weekly“, неговите три биолошки деца Шајло, Вивиен и Нокс ќе го поминат Божиќ со нивниот татко во домот на актерот, додека Анџелина ќе ги помине новогодишните празници со нивните три посвоени деца Медокс, Пакс и Захара.

ФОТО ПРОФИМЕДИА

Извор близок на парот тврди дека децата може да бидат со нивниот татко само на Бадник.

Анџелина и Бред на почетокот на годината размислуваа да го поминат Божиќ со своите деца но како што се интензивираше нивната борба на суд, тие ги сменија тие планови “, објасни доверлив извор.

Според него, поранешните сопружници се подеднакво одговорни за нивната „драма која никогаш не запира“.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Елена Ристеска слави полнолетство на професионален план: „Вредеше поради вас обожаватели мои“

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 ДЕКЕМВРИ 2020 ГОДИНА