in , ,

Наследена убавина: Запознајте ја мајката на Сека Алексиќ!

Една од најголемите фолк ѕвезди, пејачката Сека Алексиќ е и тоа како активна на социјалните мрежи. таа често покрај естрадните, објавува и фотографии од семејствотот, но речиси никогаш не  објавила фотографија од некој од нејзините родители…   Но, неодамна таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е заедно со нејзината мајка.

Сека Алексиќ иако со години е на самиот врв на домашната поп сцена,  малкумина во јавноста знаеа како изгледа мајката на пејачката.

Сека Алексиќ иако со години е на самиот врв на домашната поп сцена,  малкумина во јавноста знаеа како изгледа мајката на пејачката.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Причини поради кои никако не смеете да ја игнорирате жедта

„Прекрасно за очи и душа“: Ирена Спировска и нејзиниот сакан како пар од турска серија (фото)