in , ,

И таа се приклучи во низата познати кои ја покажаа новогодишната елка: Празнично и светкаво во домот на Каролина Гочева (фото)

Од почетокот на ово месец декември, многимина се зафатија со украсување на домовите во предпразничен, новогодишен амбиент.

Досега видовме многу елки и украси и во домотивте на познатите кои не пропуштаат да бидат во низата меѓу сите и да покажат како изгледа новогодишната магија во нивниот дом.

И нашата позната поп пејачка Каролина Гочева, како и секоја Нова Година, така и оваа откако го украси новогодишното дрво и ги ги вклучи сијаличките, време беше да го земе мобилниот и да направи неколку „стори“ на Инстаграм за пред своите следбеници.

Огромната елка е украсена богато, а покрај ваквиот амбиент секако оди и музика како неизоставен дел во амбиентот за уште подобро расположение.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Каква трансформација: Антониа Гиговска за два месеци се преполови – еве колку килограми ослабе (фото)

Зошто некогаш треба да ја прекршите диетата? – Кој ден од неделата е најдобар за тоа?